Bedrijventerrein Contactgroep

Bedrijventerrein Contactgroep (BC) IJsseloord 1 bestaat uit gedreven ondernemers en vastgoedeigenaren die gevestigd zijn op het bedrijventerrein. Zij zijn de ‘ogen en oren’ van de ondernemers en StAB en zorgen voor kwaliteitsverbetering van het terrein en verbinding tussen de ondernemers.

Wie zijn de BC-leden

  • Niels Bruil, BEA Vastgoed, nabruil@bea-vastgoed.nl, voorzitter
  • Joop Arendsen, Acoma Beheer, j.arendsen@acoma.nl
  • Titus Baptist, Baptist, titus@baptist.nl
  • Peter Mol, Exploitatiemaatschappij Grimmol, grimmol@planet.nl
  • Rob Terberg, Terberg Holding, r.terberg@planet.nl
  • Timmo Terpstra, Peeze Koffie, t.terpstra@peeze.nl

Heeft u zaken die de aandacht van de BC verdienen? Vul het contactformulier in of stuur rechtstreeks een e-mail naar één van de BC-leden.

tab-lblauw

Laatste nieuws