Ondernemersenquete gemeente Arnhem: wat gaat goed? Wat moet beter?

Wat gaat goed? Waar loopt u als ondernemer tegenaan? En hoe kan de gemeente u beter ondersteunen? Dat zijn de dingen die de gemeente Arnhem graag wil weten van ondernemers.

Via een ondernemersenquete wil de gemeente in kaart brengen hoe en waar zij de dienstverlening aan ondernemers kan verbeteren. De ondernemersenqute is hier in te vullen.

Het is niet voor het eerst dat de gemeente Arnhem een enquete houdt onder ondernemers. Twee jaar geleden werd ook een enquete gehouden. De uitkomsten daarvan hebben ertoe geleid dat er in Arnhem een Ondernemerspunt is opgericht: Eén duidelijk loket voor alle ondernemers in de gemeente Arnhem.

“Nu is het tijd voor een nieuwe stap. Ik hoor graag opnieuw uw mening”, aldus wethouder Nermina Kundic van Economische Zaken. “Uw ervaringen en ideeën helpen ons om beleid en dienstverlening beter te laten aansluiten bij wat ondernemers nodig hebben.”

https://ctsurvey.crowdtech.com/Beginpage