BEDRIJVENTERREIN CONTACTGROEP
NIEUWE HAVEN & KADES

Bedrijventerrein Contactgroep Nieuwe Haven & Kades bestaat uit gedreven ondernemers en vastgoedeigenaren die gevestigd zijn in de haven en langs de kades. Zij zijn het ‘oog en oor’ van de ondernemers en StAB en zorgen voor onderlinge verbinding en kwaliteitsverbetering bedrijventerrein.

Wie zijn de BC-leden

  • Albert Riksen, Riksen Arnhem, a.riksen@riksen.nl
  • Enno van Werkum, K3, e.vanwerkum@k3.nl
  • Floris Rhemrev, Farmusol, f.rhemrev@farmusol.com
  • Irene van Dongen, Aqualink, irene@najade-uitvaarten.nl
  • Jan Fransen, Misti, jan@misti.nl
  • Kevin Geerling, DOEC, kevin@doec.nl
  • Otto Groen, Rivertech, o.groen@rivertechgroup.com
  • Petra Eijkelkamp, Helldörfer Lasbedrijf, p.eijkelkamp@helldorferlasbedrijf.nl
  • Steef Gerritsen, Wega Metaal, mail@wegametaal.nl


Hebt u zaken die de aandacht van de BC verdienen? Meldt dit dan via het contactformulier of stuur rechtstreeks een e-mail naar één van de BC-leden.

Laatste nieuws

StAB brengt Stemhulp uit

Met de gemeentelijke verkiezingen voor de deur, hebben we een handig hulpmiddel voor u ontwikkeld: de StAB-stemhulp.
StAB heeft alle politieke partijen gevraagd naar hun standpunten over belangrijke thema’s voor onze bedrijventerreinen.

Lees verder >

Bijeenkomsten